تبلیغات پوش نوتیفیکیشن چیست؟

به گزارش گروه تبلیغات مجله تک، پوش نوتیفیکیشن پیامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران ظاهر می‌شود. افرادی که این پیام را دریافت می‌کنند،‌ کاربران وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی هستند که دریافت پوش نوتیفیکشن را قبول کرده‌اند.

شما با ارسال این تبلیغات در یک لحظه، پیام خود را به میلیون‌ها کاربر می‌رسانید و آن‌ها را به صورت هدفمند به وب‌سایت یا اپلیکیشن خود هدایت می‌کنید. این نوع تبلیغات برای افراد مشخصی که دسترسی ارسال آن را تایید کرده‌اند ارسال می‌شود، به همین دلیل کلیک‌های دریافتی از این تبلیغات ۱۰۰ درصد حقیقی هستند.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن چیست؟
تبلیغات پوش نوتیفیکیشن چیست؟

نرخ تبدیل افرادی که روی تبلیغات پوش شما کلیک می‌کنند و تبدیل به مشتریان یا مخاطبان شما می‌شوند، به نسبت بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی بیشتر است. پوش مستقیما توسط مرورگر و اپلیکیشن ارسال می‌شوند، بنابراین حتی اگر کاربران مشغول وبگردی یا در حال استفاده از دستگاه‌شان نباشند، تبلیغات پوش نوتیفیکیشن شما را دریافت می‌کنند.

*بیشتر بخوانید

*چرا تبلیغات آنلاین به صرفه است؟

در این نوع تبلیغات محتوای تبلیغاتی شما به خوبی در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد و حتی آن دسته از کاربران که روی تبلیغات شما کلیک نکرده‌اند هم از برند یا پیشنهادهای شما آگاهی پیدا می‌کنند.

لینک کوتاه اشتراک گذاری  http://yon.ir/Wujtl

برچسب ها
ads App banner best way click advertising Customer engagement notifications Website اپلیکیشن بنر بهترین راه پوش نوتیفیکیشن تبلیغات تبلیغات کلیکی جذب مشتری وب سایت
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج