تکنولوژی به کمک شرکت‌های توزیع دارو و تجهیزات پزشکی آمد

دکتر محمدرضا مرادی مدیرعامل شرکت توزیع داروپخش در گفت‌وگوی اختصاصی با گروه کسب‌وکار مجله تک، با بیان این مطلب افزود: براساس مطالعات و الگوبرداری‌ای که از شرکت‌های بزرگ خارجی شد، به این نتیجه رسیدیم که نقش انکارناپدیر تکنولوژی باید در صنعت پخش هم موردتوجه قرار بگیرد. هدف اصلی از ایجاد شبکه جدید آنلاین و فروشگاه اینترنتی دارو پخش تحت عنوان OnDPline بتوانیم توزیع تجهیزات و محصولات دندانپزشکی را تا حد امکان سریعتر و شفاف‌تر انجام دهیم.

وی ادامه داد: به همین دلیل این کار از 4 ماه پیش شروع و زیرساخت‌های فروشگاه آنلاین فراهم شد، از طرفی در مجموعه‌ای کار می‌کنیم که تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی و هلدینگ شستا است، وزیر رفاه، مدیرعامل شستا و تیپیکو به شدت بر موضوع شفاف سازی تاکید دارند.

مرادی اظهارکرد: این شبکه باعث شفاف سازی هر چه بیشتر توزیع محصولات دندانپزشکی تا مرحله خود دندانپزشک و درب مطب دندانپزشک می‌شود.

مارکت بیس تمامی لاین محصولات

مدیرعامل شرکت توزیع داروپخش افزود: این سامانه در حقیقت یک مارکت بیس (MarketBase) برای تمامی ‌لاین‌های مختلف از جمله محصولات دندانپزشکی، تجهیزات پزشکی، مکمل‌های ورزشی و محصولات آرایشی و بهداشتی است.

وی تاکید کرد: خیلی از محصولاتی که گفتم مشکلات شفافیت در توزیع را دارند که در این شبکه با شفافیت بیشتری توزیع خواهند شد.

مرادی اضافه کرد: شرکت توزیع داروپخش بزرگترین شبکه توزیع داروی کشور است و حتی در سطح منطقه جزو سه شرکت برتر به لحاظ توزیع دارو است، ما به محصولات و بازارهای جدید برای توسعه شرکت ورود پیدا کرده‌ایم و قسمتی از کارمان هم رونمایی از این سامانه برای توزیع محصولات دندانپزشکی و تجهیزات پزشکی است.

تکنولوژی به کمک شرکت‌های توزیع دارو آمد
تکنولوژی به کمک شرکت‌های توزیع دارو آمد

مدیرعامل شرکت توزیع داروپخش در مورد تاثیر این سامانه در قیمت نهایی خدمات دندانپزشکی، افزود: قیمت دارو و تجهیزات پزشکی قیمت مصوب وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو است، با این سامانه محصولات دقیقا معادل همان قیمت‌هایی که تعیین شده به دست مصرف کنندگان که می‌تواند داروخانه یا پزشک باشد، می‌رسد.

*بیشتر بخوانید

*اسنپ زنان سرپرست خانوار را از پرداخت کمیسیون معاف می‌کند

وی با تاکید بر اینکه قطعا مصرف کننده‌های نهایی این تجهیزات که مردم هستند از راه اندازی این سامانه سود می‌برند، تصریح کرد: نظام توزیع و خدمات، تاثیر مستقیم در قیمت فروش محصولات و هزینه‌های مصرف کنندگان دارند و با راه اندازی سامانه OnDPline در بلند مدت این خدمات می‌تواند برای بخش تولید و مصرف کننده سودآوری داشته باشد.

برچسب ها
استارتاپ کسب و کار
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج