بازی جدید سازندگان Spec Ops: The Line با نام Cycle معرفی شد

به گزارش گروه بازی مجله تک؛ بازی جدید Spec Ops: The Line را می‌توان یکی از مظلوم ترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدیویی دانست. عنوانی که با وجود ارائه داستانی تاثیرگذار و اتمسفری منحصر به فرد، در زمینه فروش عملکرد چندان خوبی نداشت و حتی سازندگان خود در استودیوی YAGER را در خطر ورشکستگی قرار داد.

حال و پس از سکوت خبری طولانی مدت، این استودیو از بازی جدید خود با نام Cycle یک اکشن اول شخص چند نفره با فضایی علمی‌تخیلی است، رونمایی کرد.کاربران Cycle در محیط فرازمینی این بازی طی مسابقات 20 دقیقه‌ای با یکدیگر رقابت خواهند کرد و طی هر دست از مسابقه، ماموریت‌های مختلفی برای انجام دادن وجود خواهند داشت.

البته باید به این نکته اشاره کرد که بعد از 20 دقیقه هم می‌توان در این سیاره ناشناخته باقی ماند و مسابقه را ادامه داد اما ظاهراً این موضوع سلامت کاربران را تهدید خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که این تهدید شدن سلامتی چگونه رخ خواهد داد.

بازی جدید سازندگان Spec Ops: The Line با نام Cycle معرفی شد
بازی جدید سازندگان Spec Ops: The Line با نام Cycle معرفی شد

بازی جدید و استفاده از موجودات عجیب و غریب

طبق اعلام سازندگان، در هر دست بازی، 20 کاربر در مقابل موجودات عجیبی و غریب فضایی این عنوان که بعضی از آن‌ها تهدیدهایی جدی به حساب می‌آیند، صف آرایی خواهند کرد. نسخه آزمایشی بازی تا چند هفته دیگر برای پی سی در دسترس قرار خواهد گرفت و این اتفاق برای نسخه کنسولی با مدتی تاخیر رخ خواهد داد.

استودیو آلمانی YAGER پیش از این روی قسمت دوم بازی Dead Island نیز مشغول کار بود اما کمپانی ناشر آن یعنی Deep Silver، پس از مدتی، روند توسعه این بازی را متوقف کرد.

*بیشتر بخوانید

*بازی Durango: Wild Lands تجربه‌ای از بقا در جهانی پسا‌آخرالزمانی

آخرین بازی آن‌ها Dreadnought نام دارد که در سبک شبیه سازی نبردهای هوایی دسته بندی می‌شود. این عنوان در حال حاضر برای پلی استیشن 4 در دسترس بوده و طی سال جاری میلادی هم برای پی سی منتشر خواهد شد.

برچسب ها
Spec Ops: The Line بازی تریلر
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج