آیفون 11 آنقدرها هم مقام نیست!

خط و خش روی بدنه‌ای که قرار بود بهترین باشد

به گزارش گروه فناوری مجله تک | اپل در رونمایی از آیفون 11 اعلام کرده بود که در ساخت پرچمداران جدید خود از مقاوم‌ترین شیشه موجود در گوشی‌های هوشمند استفاده کرده است، اما تجربه کاربران خلاف این موضوع را ثابت می‌کند.

همان‌طور که گفتیم شرکت‌های تولید کننده گوشی‌های هوشمند، زیبایی را در اولویت تولید محصولات خود قرار داده‌اند و برخی از آن‌ها دوام گوشی را به کلی فراموش کرده‌اند.

البته در برخی از موارد این مشکلات با خرید قاب محافظ و محافظ صفحه نمایش حل می‌شود، اما برخی از کاربران ظاهر اصلی گوشی را ترجیح می‌دهند و علاقه‌ای به استفاده از محافظ‌های جانبی ندارند.

اپل در رویداد رونمایی از آیفون 11 اعلام کرده بود که در ساخت این محصول از مقاوم‌ترین شیشه موجود استفاده کرده است که در برابر ضربه و خط و خش بسیار مقاوم است.

اما تجربه کاربران خلاف این موضوع را ثابت کرده و پس از مدتی کوتاهی از عرضه این محصول شاهد گزارش‌های بسیاری در خصوص خط برداشتن و لکه شدن سریع بدنه و صفحه نمایش گوشی آیفون 11 هستیم.

آیفون 11 آنقدرها هم مقام نیست!
آیفون 11 آنقدرها هم مقام نیست!

صفحه نمایش آیفون 11 بدون تماس خط میفتد

اکثر کاربران در گزارش‌های خود مدعی شده‌اند که صفحه نمایش گوشی آیفون 11 آن‌ها بدون برخورد با هیچ جسم تیز و سختی به راحتی خط برداشته و در برخی از موارد ترک خوردگی‌هایی بر روی این محصول مشاهده شده است.

در برخی از موارد صفحه نمایش گوشی آیفون 11 کاربران با وجود محافظ صفحه نمایش با خط و خش و ترک خوردگی‌های سطحی مواجه شده است که به نظر می‌رسد که دلیل اصلی این مشکل نقص تولید شیشه محافظ در کارخانه باشد.

متأسفانه در حال حاضر دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل مشخص نشده است و اپل نسبت به این موضوع هیچ واکنشی نشان نداده است.

*بیشتر بخوانید

*دوربین 60 مگاپیکسلی روی گوشی‌های آنر

اما باید در نظر داشته باشید که برخلاف تبلیغات صورت گرفته، بدنه آیفون 11 به شدت در برابر خط و خش آسیب پذیر بوده و حتی ممکن است در مواردی با ترک خوردگی‌های مویی و سطحی مواجه شوید.

وارد کانال آپارات ما شوید تا ویدیوهای بیشتر را ببینید کانال تلگرام رو از دست ندید خبرهای بیشتری براتون داریم
برچسب ها
آیفون 11 گوشی و تبلت
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج