بازی Killing Floor 2 پولی می‌شود

به گزارش گروه بازی مجله تک؛ بازی Killing Floor 2 در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد. با این حال، تیم سازنده از آن زمان تا به امروز محتوای رایگان زیادی را در اختیار کاربران قرار داده‌اند.

پس از به‌روزرسان‌های رایگان‌هالووین در سال ۲۰۱۷ و حالت رایگان و جدیدی که در سال گذشته منتشر شده بود، تیم سازنده تابستان امسال نیز به‌روزرسان رایگان جدید دیگری را برای بازی منتشر کرد.

هزینه گیمرها بالا می‌رود

با این حال، پشتیبانی مداوم از یک بازی و تولید و انتشار محتوای مختلف برای آن کاری بسیار پرهزینه و دشوار است.

به نظر می‌رسد استودیوی تریپ‌وایر اینتراکتیو (Tripwire Interactive) قصد دارد برای جبران بخشی از هزینه‌های خود، سلاح‌های بیشتری را در قالب بسته‌های الحاقی پولی منتشر کند.

آقای دیوید آماتا (David Amata) با انتشار پیامی‌ در صفحه‌ رسمی‌ بازی در پلتفرم استیم برنامه‌ آینده‌ی تیم سازنده را منتشر کرده و توضیح داده است که آن‌ها تنها دو گزینه در اختیار داشته‌اند یا سلاح‌های جدید را به صورت پولی عرضه کنند یا تولید محتوای جدید برای بازی را تا حد ممکن کاهش دهند تا هزینه‌ تولید محتوا با درآمدهای آن‌ها هم‌خوانی داشته باشد.

بازی Killing Floor 2 پولی می‌شود
بازی Killing Floor 2 پولی می‌شود

خرید سلاح در بازی Killing Floor 2 با حداقل 10 دلار

از این پس، سلاح‌های جدید طراحی شده برای بازی با قیمت ۱۰ دلار به فروش می‌رسند که همراه با پنج پوسته‌ خاص به شما ارائه می‌شوند.

به گفته‌ تیم سازنده، این سلاح‌ها بیش از حد قوی نیستند و بین کاربرانی که آن‌ها را خریداری می‌کنند با دیگران تفاوت زیادی نخواهد بود.

به گفته‌ تیم سازنده «این سلاح‌ها به نحوی طراحی شده‌اند تا تجربه‌ای جدید در بخش گیم‌پلی را به شما ارائه کنند و فضای خالی ایجاد شده به واسطه‌ سلاح‌هایی که پیش از این عرضه نشده بودند را پر کنند».

در اولین بخش از این تصمیم، دو سلاح Rhino و Ion Thruster در دسترس شما قرار خواهند گرفت. شما می‌توانید تصویر دو سلاح یاد شده را در ادامه مشاهده کنید.

*بیشتر بخوانید

*جزئیات بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

بازی Killing Floor 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

برچسب ها
بازی بازی Killing Floor 2 بازی جدید بازی خشن پلی استیشن گیمرز
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج