ولوكوپتر آینده تاكسی‌های هوایی را متحول می‌کند

مجله تک_گروه برترین‌ها | با راه اندازی تاکسی‌های هوایی به عنوان یک روش حمل و نقل جدید در آینده، چقدر فاصله داریم؟ شرکت ولوكوپتر آخرین طراحی تاکسی هوایی خود را با نام VoloCity ارائه کرد. دستگاهی که می‌تواند دو نفر را به همراه چمدان‌هایشان را در خود جای دهد.

اخذ گواهینامه‌های ایمنی پرواز

بن سامپسون، مسئول بین‌المللی آزمایش هوافضای این شرکت گفته است: «این در واقع چهارمین هواپیمایی است که با عنوان تاکسی هوایی مورد آزمایش قرار گرفته اما اولین تاکسی‌ای است استانداردهای جدید آژانس ایمنی هواپیمایی در اروپا را دارد.»

وب سایت این شرکت هم اعلام کرده است: «مبنای صدور گواهینامه بین المللی EASA که در ژوئیه سال 2019 منتشر شد (EASA SC-VTOL-01) تامین ایمنی مسافر در تاکسی‌های هوایی به اندازه هواپیماهای مسافربر است و VoloCity برای مطابقت با این استانداردها ایجاد شده است.»

Volocopter یک شرکت آلمانی است اولین بار در سال 2011 موضوع پرواز با هواپیمای برقی و فرود عمودی (eVTOL) به مطرح کرد. این شرکت همچنین در اجراهای پرواز عمومی‌ خود در دبی در سال 2017 و در CES سال گذشته عنوان‌هایی را کسب کرد.

ولوكوپتر آینده تاكسی‌های هوایی را متحول می‌کند
ولوكوپتر آینده تاكسی‌های هوایی را متحول می‌کند

توسعه شبکه ترمینال‌ها با ولوكوپتر

بن سامپسون گفته است: «ولوکوپتر در حال توسعه شبکه‌ای از ترمینال‌ها، به اصطلاح” VoloPorts ” و کار بر روی راه‌های ادغام تاکسی‌های هوایی خود در سیستم‌های مدیریت هوایی شهرها در این شرکت است که قصد دارد هواپیما را اداره کند و زیرساخت‌های ناوگان‌های Volocopters ، برای دستیابی به این هدف با شرکت‌هایی مانند اپراتور فرودگاه فرانکفورت، Fraport همکاری می‌کند.»

باید یادآوری کرد که این یک وسیله محلی برای حمل و نقل در مسافت‌های کوتاه در شهر است.

*بیشتر بخوانید

*اپلیکیشن اتصال گوشی‌ به تلویزیون‌های هوشمند را بشناسید

متخصصان ولوكوپتر امیدوارند كه حداقل در ابتدای کار، نیازی به سرعت‌های بالاتر یا حداقل دامنه وسیع نداشته باشد.

مترجم: مانی هدایت

منبع: techxplore

برچسب ها
پهباد تاکسی هوایی
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج