تبلیغات هدفمند دروازه ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ

به گزارش گروه تبلیغات مجله تک، تبلیغات هدفمند یعنی در هر وب سایت جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد. آگهی‌های شما را در وب‌سایت‌های مرتبط با محصول و خدمات شما نمایش داده شده و فقط به ازای کلیک (CPC) یا بر اساس تعداد نمایش مشخص (CPM) هزینه پرداخت خواهید کرد. تبلیغات بنری روشی موثر برای بالا بردن ترافیک شماست؛ همچنین با توجه به تعداد نمایش بالای آگهی‌ها، این روش منجر به برندسازی می‌شود.

تبلیغات هدفمند موبایلی

تبلیغات خود را به اپلیکیشن‌ها گسترش دهید: همه‌ ما در کنار لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی‌مان، یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت داریم. همچنین آمار استفاده از اَپ‌های موبایلی در این سال‌ها، افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است.

برخی از کسب‌وکارها و اپلیکشن‌ها به این شکل‌اند که با مخاطبانشان بیشتر از طریق گوشی و تبلت‌ها در ارتباط هستند؛ از این رو برای دریافت بازخورد بهتر، اگر تبلیغات خود را به موبایل‌ها بیاورند بازدهی بهتری را دریافت خواهند کرد.

تبلیغات هدفمند
تبلیغات هدفمند

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات با قدرت صدا و تصویر: این سرویس به آگهی‎دهندگان این امکان را می‎دهد تا بتوانند تبلیغات ویدیویی خود را در اپلیکیشن‎های گوشی‎های هوشمند نمایش دهند. کسب‌وکارها می‌توانند از این سرویس به منظور برندسازی و همچنین افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدمات خود بهره ببرند.

هدفمندی‌ها

هدفمندی درست برای رسیدن به مخاطبی درست: هدفمندی یکی از اصول افزایش اثربخشی در تبلیغات است. هر برندی برای تبلیغات خود، قسمتی از بازار را هدف می‌گیرد. اما نکته اصلی این است که تبلیغات دقیقاً در همان بخش از بازار عرضه شود.

در تبلیغاتی با هدف ایجاد یک تاثیر خاص در مخاطب راه‌اندازی می‌شود، مخاطبان وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده از خود وب‌سایت اهمیت بیشتری دارند.

*بیشتر بخوانید

*دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی مجدد از طریق تبلیغات کلیکی هدفمند

تعرفه‌های تبلیغات هدفمند

بودجه و هزینه کمپین تبلیغاتی شما را مدیریت می‌کنیم: برای راحتی آگهی‌دهندگان، بسته‌هایی به صورت پیش‌فرض طراحی شده‌است. ما با بررسی کمپین‌های مختلف به این نتیجه رسیده‌ایم که شروع تبلیغات اینترنتی با بودجه‌ای کمتر از ۵۰۰ هزار تومان نمی‌تواند اثربخش باشد و از طرفی هم بازخورد‌های مناسب برای تحلیل موفقیت کمپین را در اختیار شما قرار نمی‌دهد.

اما اگر می‌خواهید با پلتفرم و عملکرد ای‌نتورک آشنا شوید، هیچ نگرانی وجود ندارد؛ شما می‌توانید کمپین خود را با هماهنگی بخش ارتباط با مشتری با بودجه‌ای کمتر ۵۰۰ هزار تومان هم شارژ کنید.

برچسب ها
آگهی برندسازی تبلیغات خدمات تبلیغ وب سایت
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج