سونی سریع‌ترین کارت‌خوان خود را به بازار عرضه کرد

به گزارش گروه فناوری مجله تک؛ سونی به‌تازگی سریع‌ترین کارت‌خوان حافظه جهان را باقابلیت‌هایی فراتر از یک کارت‌خوان معمولی با نام “MRW-S3” به بازار عرضه کرده است.

کمپانی سونی معمولا در زمینه دانگل‌ها، آداپتورها و یواس‌بی پیشرو نبوده است. با این‌ حال این کمپانی به‌تازگی از جدیدترین کارت‌خوان حافظه و یواس‌بی هاب خود رونمایی کرده و آن را سریع‌ترین نمونه حاضر در جهان خوانده است.

سونی نام این کارت‌خوان حافظه را “MRW-S3” گذاشته است

البته در صحت این موضوع هنوز شک و تردیدهایی وجود دارد اما در زیبایی طراحی آن خیر. این کارت‌خوان قابلیت‌هایی فراتر از یک کارت‌خوان را در خود جای داده است.

سونی سریع‌ترین کارت‌خوان خود را به بازار عرضه کرد
سونی سریع‌ترین کارت‌خوان خود را به بازار عرضه کرد

وجود درگاه کارت اس دی، میکرو اس دی و دو پورت یواس‌بی نسخه 3.1 نسل 2 در این سازه بدیهی است، اما وجه تمایز آن وجود قابلیت‌های اضافی مانند انتقال برق یواس‌بی نوع C و اچ‌دی‌ام‌آی است.

به‌ بیان‌ دیگر MRW-S3 را می‌توان یک ایستگاه اتصال تکامل‌ یافته یواس‌بی نوع C با مصارف خانگی یا همراه دانست. وزن 95 گرمی این دستگاه نیز حمل آن را بسیار راحت کرده است. کارت‌خوان حافظه MRW-S3 را می‌توان تنها گزینه سریع و مطمئن برای انتقال داده‌ها دانست.

*ّیشتر بخوانید

*پردازنده AMD Ryzen 7 3800X بازنده بازی پرچمداران

این دستگاه با سرعت فوق‌العاده خود می‌تواند در کم‌ترین زمان ممکن، حجیم‌ترین فایل‌ها را انتقال بدهد و به کاربر اجازه دهد تا زمان خود را صرف انجام کارهای خلاقانه در زمینه دست‌کاری و ویرایش محتوا کند. همچنین این دستگاه با در اختیار داشتن درگاه اچ‌دی‌ام‌آی با قابلیت‌های پخش 4K می‌تواند به‌راحتی به مانیتورهای جانبی متصل شود.

برچسب ها
Adapter Card Reader connectivity Data Transfer design device memory Sony Technology آداپتور اتصال انتقال داده حافظه دستگاه سونی طراحی فناوری کارت خوان
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج