کراس‌پلی بازی PUBG در PS4 و Xbox One ایجاد می‌شود

به گزارش گروه بازی مجله تک؛ کراس‌پلی به بازی محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds  اضافه خواهد شد. این یعنی بازیکنان دو کنسول پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان می‌توانند به‌طور مشترک در یک پلتفرم با یکدیگر بازی کنند.

KoosungJeong، تولیدکننده بازی PUBG کنسول در کنفرانس Inside Xbox در گیمزکام این خبر را اعلام کرد.

تیم پابجی در نظر دارد تا در اواخر ماه سپتامبر (حدوداً یک ماه دیگر) سرور تست پابلیک بازی را با قابلیت کراس پلتفرم به‌روزرسانی کنند. پس از یک هفته تست در سرورهای بتا، آنها امیدوارند که بتوانند کراس‌پلی را در سرورهای لایو در اوایل اکتبر فعال کنند.

وقتی کراس‌پلی آماده شود

زمانیکه این قابلیت برای بازی PUBG فراهم شود و بازیکنان دو کنسول بتوانند با یکدیگر بازی کنند، نام پابجی به لیست بسیار کوتاه بازی‌هایی اضافه خواهد شد که امکان کراس‌پلی در آنها وجود دارد.

در حال حاضر بازی‌های Dauntless، فورتنایت و راکت لیگ از کراس‌پلی پشتیبانی می‌کنند و کاربران دو کنسول Xbox One و PS4 می‌توانند با هم بازی کنند.

کراس‌پلی بازی PUBG در PS4 و Xbox One ایجاد می‌شود
کراس‌پلی بازی PUBG در PS4 و Xbox One ایجاد می‌شود

علاوه‌براین PUBG Corp اعلام کرده است که آپدیت‌های کنسول سریع‌تر ارائه خواهند شد. سیزن 4 پابجی که Aftermath  نام خواهد داشت، برای کنسول‌ها در تاریخ 27 آگوست (5 شهریور) ارائه خواهد شد و دیگر آپدیت‌های کنسول‌ها 2 هفته بعد از آنکه در PC ارائه شود، در دسترس خواهد بود.

*بیشتر بخوانید

*اکس‌باکس وان کنسول بازی Levelhead می‌شود

فصل جدید پابجی شامل آیتم‌ها و لباس‌های جدید برای کار بود و طبق آنچه که از تریلر بازی مشاهده می‌شود، به ‌نظر می‌رسد سلاح‌های جدیدی هم به بازی اضافه خواهد شد.

برچسب ها
بازی بازی ۲۰۱۹
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج