بازی Gravity Man را اورژانسی بازی کنید + لینک دانلود

به گزارش گروه بازی مجله تک | بازی‌ Gravity Man ویژه پلتفرم موبایل و یک بازی آرکید و Casual است. بازی آیفون Gravity Man ساخته‌AR Entertainment یکی از همین دست بازی‌ها محسوب می‌شود که به‌طور انحصاری برای گوشی‌های آيفون و آیپدها عرضه شده است.

این بازی به‌طور رایگان از اپ‌استور قابل دانلود است و علاقه مندان می‌توانند Gravity Man را با حجمی حدود ۱۱۰ مگابایت دانلود کنند.

در بازی Gravity Man بازیکنان در نقش یک فضانورد قرار می‌گیرند که در فضا گم شده است و ارتباطش با پایگاه به‌طور کامل قطع شده است.

البته این فضانورد تجهیزات جذابی دارد که می‌تواند جاذبه را واژگون کند و بازیکنان باید با استفاده از این دستگاه، مراحل بازی را پشت سر بگذرانند.

مراحل بازی از تنوع بسیار خوبی برخوردار هستند و در بخش‌های متفاوت موشک، هر مرحله چالش خاصی را ارائه می‌کند.

با توجه با ساده بودن کنترل بازی که با لمس‌های کوتاه انجام می‌شود، مکانیسم‌های مختلف در مراحل بازی باعث جذاب‌تر شدن Gravity Man می‌شوند.

مکانیسم‌هایی مانند پورتال‌ها، سوییچ‌های مختلف باعث می‌شوند تا بازیکنان در مراحل بازی با چالش شیرینی مواجه شوند.

بازی Gravity Man را اورژانسی بازی کنید + لینک دانلود
بازی Gravity Man را اورژانسی بازی کنید + لینک دانلود

بازی Gravity Manدارای حالت اورژانسی است!

بازی Gravity Man دارای حالت‌های مختلف گیم‌پلی مانند حالت تاریک، حالت اورژانسی و مراحل بزرگ یا بسیار سریع است که مراحل تکراری بازی را متنوع می‌کنند و تجربه‌ دوباره آن‌ها را ممکن می‌کند.

حالت اورژانسی بخش است که مراحل باید در مدت زمان کوتاهی انجام شود و در حالت بسیار سریع، واکنش‌ها و دقت بازیکنان به چالش کشیده می‌شود.

بازی آيفون Gravity Man از طراحی‌ و گرافیک بسیار خوش رنگ و زیبایی بهره می‌برد و در اوج سادگی، بازیکنان مراحل چشم‌نوازی را تجربه‌ می‌کنند.

استفاده از رنگ‌هایی از یک خانواده مانند انواع آبی و سورمه‌ای و بنفش در تمامی‌ بخش‌های بازی، ظاهری یک دست و درجه یک به بازی داده است.

همچنین مراحل بازی دارای تنوع خوبی هستند و شاهد مراحل تکراری در بازی نیستیم. اضافه شدن مکانیسم‌ها در مراحل جلوتر نیز بازی را بیش‌ازپیش سرگرم کننده می‌کند.

یک بازی تفننی با تنوع گیم‌پلی

عملکرد بازیکنان در مراحل بازی براساس زمان و نحوه انجام پازل‌های بازی توسط سیستم ۳ ستاره‌ای سنجیده می‌شود و بازیکنان می‌توانند با کسب تعداد مشخصی ستاره،‌ مراحل تازه‌تری را باز کند.

در بخش ظاهری بازی، بازیکنان می‌توانند با جمع آوری سکه‌ها یا ازطریق جوایز روزانه بازی، لباس‌های مخصوص و متفاوت را باز کنند که اکثر این لباس‌ها جنبه‌ ظاهری دارند.

البته لباس Lightspeed حالت بازی خاصی به همین نام را باز می‌کند که در این مراحل سرعت حرکت بسیار بالاست و کنترل آن برای بازیکنان بسیار سخت‌تر خواهد بود.

Gravity Man یک بازی تفننی (Casual) رایگان است که محتوای بسیار خوبی در بخش تنوع گیم‌پلی و تجربه‌ بصری چشم نواز را به بازیکنان ارائه می‌دهد.

*بیشتر بخوانید

*نینتندو سوئیچ آپدیت جدید و رفع اروری نامشخص!

به همین دلیل Gravity Man از بازی‌های خوش ساختی است که برای پر کردن اوقات فراغت و مواجه شدن با چالشی جدید بسیار مناسب است.

برای دانلود بازی از اپ استور کلیک کنید وارد کانال آپارات ما شوید تا ویدیوهای بیشتر را ببینید کانال تلگرام رو از دست ندید خبرهای بیشتری براتون داریم
برچسب ها
بازی کنسول بازی
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج