نوکیا 6/1 به روزرسانی شد

به گزارش گروه فناوری مجله تک، نوکیا ۶٫۱ مدتی قبل به روز رسانی جدیدی برای  منتشر شد که بیلد جدیدی از اندروید پای را به همراه داشت. همان طور که می دانید گوشی نوکیا ۶٫۱ به منظور ضبط صدای بهتر در هنگام فیلمبرداری مجهز به تکنولوژی OZO Audio است. نوکیا ۶٫۱ را احتمالا می توان یکی از بهترین دستگاه ها در محدوده قیمتی خود در زمینه ضبط صدا به شمار آورد و اکنون می توانیم بگوییم این موضوع در به روز رسانی اخیر V3.51F بهتر نیز شده است.

نوکیا ۶٫۱ تنظیمات بیشتری از OZO Audio گرفت

چندین طبقه از OZO Audio بر اساس تعداد میکروفون دستگاه و پیاده سازی کلی آن وجود دارد. نوکیا ۶٫۱ دارای دو میکروفون است ولی گزینه ای برای تنظیم ضبط صدای “عقب”، “جلو” یا “فراگیر” وجود ندارد؛ اما این دستگاه همیشه صدا را به صورت فراگیر ضبط می کند و احتمالا با استفاده از برخی از الگوریتم های هوشمندانه حدس می زند که هر لحظه صدای کدام بخش لازم به ضبط است.

نوکیا 6/1 به روزرسانی شد
نوکیا 6/1 به روزرسانی شد

با به روز‌رسانی V3.51F، نوکیا ۶٫۱ به گزینه ای مجهز شده است که اجازه می دهد به صورت دستی تنظیمات OZO Audio را انتخاب کنید، که با مجموعه ای از تنظمات دستی در نهایت کاربران را قادر می سازد تا صدای بهتری را در ویدیوهای خود ضبط کنند. این گزینه ها را می توان در حین ضبط نیز عوض کرد.

*بیشتر بخوانید

*کاهش 60 درصدی سود سامسونگ

اخیرا به اطلاع شما رسانده بودیم که در به روز رسانی اخیر نوکیا ۷ پلاس قابلیت جدیدی به نام “Lockscreen Magazine” به این دستگاه اضافه شده است و حالا ما شاهد وجود این ویژگی در نوکیا ۶٫۱ نیز هستیم که نشان می دهد HMD در تلاش برای آوردن این قابلیت به نسخه جهانی گوشی های خود است. با توجه به این که این ویژگی هنوز به درستی کار نمی کند، ما نمی دانیم کاربرد دقیق آن چه چیزی است، بنابراین احتمالا در آینده ای نزدیک شاهد فعال شدن آن خواهیم بود.

لینک کوتاه  yon.ir/1E160

برچسب ها
android Mobile Nokia 6/1 phone Settings Technology update user video اندروید به روز رسانی تنظیمات فناوری فیلمبرداری کاربر گوشی موبایل نوکیا۶/۱
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج