نیکو ‌هالکنبرگ تیم مشخصی ندارد

به گزارش گروه خودرو مجله تک | نیکو ‌هالکنبرگ با خنده چارلز لکلرک را یک «خوش شانس لعنتی» خطاب کرد چراکه این دو راننده مسیر مشابهی را طی کردند اما در فرمول یک با شرایط کاملا متفاوتی روبه‌رو شدند.

از زمانی که‌ هالکنبرگ اعلام کرد که با تیم رنو به رقابت نمی‌پردازد، گزینه‌های مختلف به آرامی ‌از روی میز برداشته شدند. ‌هاس می‌توانست گزینه اصلی نیکو‌ هالکنبرگ باشد اما این تیم قراردادش با رومن گروژان را تمدید کرد.

ردبول و تورو روسو هم این راننده را ناامید کردند و تنها صندلی موجود آلفا رومئو هم با تمدید قرارداد آنتونیو جیوناتزی پر شد.

شخص نیکو‌ هالکنبرگ هم اعلام کرد که علاقه‌ای به رفتن به تیم ویلیامز ندارد. با این اوصاف، راننده آلمانی در انتهای سال 2019 از فرمول یک جدا می‌شود.

او در حال حاضر رکورد بیشترین رقابت بدون سکو را نگه داشته است، اما نیکو معتقد است که هیچ کار انجام نشده‌ای در این رقابت‌ها ندارد: «من احساس می‌کنم که هیچ کار ناتمامی‌ ندارم چون کارم را انجام دادم.»

او معتقد است: «در طول این سال‌ها، همیشه عملکرد خوبی داشتم. در بسیاری از مواقع که در لبه پرتگاه بودم یا شخص دیگری پیشنهاد شده بود، باز هم من انتخاب شدم و پول گرفتم تا رانندگی کنم. این ارزش کار را نشان می‌دهد.»

نیکو ‌هالکنبرگ تیم مشخصی ندارد
نیکو ‌هالکنبرگ تیم مشخصی ندارد

او ادامه می‌دهد: «مشخصا من دوست داشتم که رکورد دیگری داشته باشم، امتیاز‌ها و سکو‌ها و پیروزی‌های بیشتری می‌گرفتم اما دلیلش را می‌دانم. احتمالا می‌دانم چرا این مسائل در مسیر درستی قرار نگرفتند.»

همچنین گفته است: «من با خودم مشکلی ندارم. من شب‌ها با خیال راحت می‌خوابم. من دوست دارم رقابت را ادامه دهم اما اگر نشد، زندگی ادامه دارد.»

هالکنبرگ در دوره‌ای ممکن بود که با فراری قراردادی ببندد. همانند لکلرک که یک فصل را در سائوبر گذراند و حالا برای فراری رانندگی می‌کند. ‌هالکنبرگ در دوره‌های آغازین حرفه‌اش پیروزی‌های متعددی را به دست آورده بود.

*بیشتر بخوانید

*گرندپری آمریکا ۲۰۱۹ ششمین قهرمانی همیلتون را رقم زد

از ‌هالکنبرگ سوال شد نظرش در مورد دوران حرفه‌ای چارلز چیست و او با خنده پاسخ داد: «فکر می‌کنم او یک خوش شانس لعنتی است!»

وارد کانال آپارات ما شوید تا ویدیوهای بیشتر را ببینید کانال تلگرام رو از دست ندید خبرهای بیشتری براتون داریم

برچسب ها
تخت گاز خودرو
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج