سریال آقای ربات در فصل پایانی

به گزارش گروه لنز+ مجله تک؛ فصل چهارم و پایانی سریال آقای ربات در قالب ۱۳ اپیزود ساخته شده و طولانی‌ترین فصل تاریخ سریال است. داستان این فصل در کریسمس سال ۲۰۱۵ می‌گذرد و الیوت باید جمعیت ۱ درصدی ثروتمندان را هدف بگیرد اما این فعالیت‌ها او را در رادار تشکیلات خطرناکی مانند «ارتش تاریکی» قرار می‌دهد.

سریال‌های سیاسی و انتقادی جوامع غربی یکی از جنجالی‌ترین آثار هنری است که توجه خود را به مافیا و سردمداران نظام سرمایه داری می‌داند. قهرمانان این آثار قصد دارند تا برای اجرای عدالت به صورت خودجوش اقدام کنند.

این سریال‌ها معتقدند که دستگاه‌های قضایی و پلیسی برای اجرای عدالت کافی نیستند. مبارزه با مفسدان و پولشویان یکی از مسائل مهم امروز سینمایی کشور ما نیز می‌باشد.

مبارزه با افراد پشت پرده؛ روال فصل سوم سریال آقای ربات

اسماعیل نویسنده‌ی «آقای ربات» پس از پخش اپیزود پایانی فصل سوم، در مصاحبه با‌هالیوود ریپورتر گفته بود: «سریال از این بعد داستان ابتدایی خود را پی می‌گیرد و الیوت سعی می‌کند کسانی را به سقوط بکشاند که در پشت پرده افراد جامعه را فریب می‌دهند.

سریال آقای ربات در فصل پایانی
سریال آقای ربات در فصل پایانی

*بیشتر بخوانید

*پرفروش‌ترین فیلم‌های این هفته سینمای هالیوود

فصل اول تا سوم روایت‌گر داستان کشف و ردیابی مقصر واقعی بود.» او می‌گوید در پایان فصل سوم مقدمات همکاری واقعی «آقای ربات» و الیوت برای اولین بار فراهم می‌شود.

برچسب ها
سریال لنز
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج