راننده تیم مرسدس بنز برای رقبا کری خوانی کرد

به گزارش گروه خودرو مجله تک | لوئیس همیلتون راننده تیم مرسدس بنز در مسابقات فرمول یک که در آستین آمریکا بدنبال کسب ششمین قهرمانی جهان خود خواهد رفت به رقبایش هشدار داده که فکر نکنند او در اوج به سر می‌برد زیرا که خودش اینچنین حسی ندارد.

همیلتون در صورتی به ششمین قهرمانی خودش خواهد رسید که در پیست آستین یک هشتمی‌یا یک نهمی‌بعلاوه امتیاز سریعترین دور بدست بیاورد ولی این رده‌ها هم اهمیتی نخواهند داشت اگر تنها رقیب باقی مانده او در کورس قهرمانی یعنی والتری بوتاس نتواند گرندپری آمریکا را با پیروزی به پایان برساند.

زمانی که این اتفاق بیفتد، یعنی مرد بریتانیایی خودش را در جایگاه قهرمان ببیند، او دومین راننده ای خواهد بود که شش قهرمانی جهان در رقابت‌های فرمول یک در کارنامه‌اش خواهد داشت.

از او در مورد این پرسیده شد که آیا این کافی خواهد بود یا نه، همیلتون در پاسخ گفت: «من نمی‌دانم. من هیچ وقت فکر نمی‌کردم که پنج بار قهرمان بشوم. در همین حال هم به رویاهایی دارم می‌رسم که هیچوقت فکر نمی‌کردم که به حقیقت بپیوندند.»

او ادامه می‌دهد: «من احساس افتخار و سرافرازی می‌کنم که پنج بار قهرمان شده‌ام  و اگر به ششمی‌هم دست پیدا کنم، بسیار رویایی خواهد بود. طبیعتا من به مسابقه دادن برای سال‌های بیشتری ادامه خواهم داد. من می‌خواهم که هر سال برنده باشم ولی این همیشه مساله اصلی نبوده.»

همیلتون معتقد است: «بعضی افراد حتی یک قهرمانی هم ندارند. من فقط باید شکرگذار آنهایی باشم که بدست آورده‌ام.»

راننده تیم مرسدس بنز برای رقبا کری خوانی کرد
راننده تیم مرسدس بنز برای رقبا کری خوانی کرد

راننده تیم مرسدس بنز: هنوز در اوج کار خود نیستم

راننده فراری می‌گوید: «من گمان نمی‌کنم که هنوز در نقطه اوج خود باشم پس این برایم امیدبخش است. من برنامه ریزی می‌کنم که ادامه دهم تا قویتر شوم. چه کسی می‌داند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد؟ من در سال‌های آتی بیش از همیشه فشار خواهم آورد و تلاش خواهم کرد.»

اما همچنان هم افتخارات و حتی رکورد‌هایی منتظر همیلتون می‌توانند باشند که او در این فصل آنها را بدست بیاورد.

اگر او یکی از سه مسابقه آخر را پیروز شود او به رکورد شخصی بیشترین برد در طول یک فصل یعنی 11 برد می‌رسد و اگر هر سه مسابقه را برنده شود با رکورد جهانی بیشترین برد در یک فصل برابری خواهد کرد.

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: «در داخل تیم، من و بونو (مهندس مسابقه‌ای همیلتون، پیتر بونینگتون) و دیگر افراد، اغلب فراموش می‌کنیم که در طول سال چند بار پیروز مسابقات مختلف شده‌ایم درحالیکه بر هر مسابقه بسیار متمرکز می‌شویم.»

وی ادامه می‌دهد: «ما اغلب فراموش می‌کنیم که چه فصل خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم در صورتیکه احساس می‌شود که چقدر سخت بوده. ولی زمانی که شما به اعداد و ارقام نگاه می‌کنید و آمار را تجزیه و تحلیل می‌کنید همیشه یک حس خوب را پیدا خواهید کرد زیرا که متوجه می‌شوید که تلاش‌هایتان به ثمر نشسته اند. افراد و کارکنان تیم همه با هم از هر زمانی بیشتر تلاش کرده‌اند.»

همیلتون اضافه کرد: «هر سال ما تلاش می‌کنیم تا بهتر شویم، تلاش می‌کنیم تا بهتر خودمان را بکار بگیریم، تلاش می‌کنیم تا سطح انرژی‌ها را بهتر متعادل کنیم و مطمئن شویم که در طول جلسات تیمی‌با یکدیگر بهتر ارتباط برقرار می‌کنیم و سپس در طی فرآیندهای آخر هفته عملکرد بهتری به نمایش بگذاریم که در نهایت بتوانیم نتایج پیوسته و با ثبات بدست بیاوریم.»

*بیشتر بخوانید

*فراری 488 GT3 Evo جدیدترین خودروی مسابقه‌ای وارد پیست می‌شود

او می‌گوید: «نتایج عالی هستند در حالیکه آنها بهبود‌های ما و مهمتر از آن پیوستگی ما را در خود منعکس می‌کنند.»

وارد کانال آپارات ما شوید تا ویدیوهای بیشتر را ببینید

کانال تلگرام رو از دست ندید خبرهای بیشتری براتون داریم

منبع: فرمول یک ایران

برچسب ها
تخت گاز خودرو
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج