لوئیس همیلتون برای نهمین دور مسابقات فرمول یک آماده می‌شود

به گزارش گروه خودرو مجله تک | لوئیس همیلتون عقیده دارد پس از نزدیکتر شدن به ششمین قهرمانی پس از برد گرندپری روسیه،‌ رقابت قهرمانی فصل بعد در سطح بالایی از رقابت و بسیار سخت دنبال شود.

ابتدای فصل و درحالیکه فراری در رقابت‌ها عملکرد ضعیفی داشت و ردبول هم هنوز زمان نیاز داشت تا آمادگی موردنظرش را کسب کند.

مرسدس و مهم تر از آن همیلتون با بردهای متوالی فاصله خود را از رقبایشان بیشتر می‌کردند. به گفته خود همیلتون بردهایش در 10 مسابقه ابتدایی تنها به خاطر بازکردن فاصله امتیازی‌اش با تنها رقیبش یعنی والتری بوتاس بوده و پس از آن هم همین کار ولی با ریسک کمتر و سرعت کمتر بوده که در حال حاضر 73 امتیاز با همتیمی‌اش فاصله دارد.

نهمین قهرمانی پرونده لوئیس همیلتون را می‌بندد

با نهمین برد فصل در روسیه، همیلتون می‌تواند پرونده قهرمانی جهان را در گرندپری مکزیک ببندد و سه مسابقه بعدی‌اش را فقط برای افزایش رکوردهایش بگذارد.

گرچه راننده بریتانیایی اصرار دارد که او به این چیزها فکر نمی‌کند و به هر مسابقه به عنوان یک مسابقه جدا از بقیه نگاه می‌کند. او در سوچی گفت: «من اصلا به آن فکر نمی‌کنم. این اصلا سخت نیست، بسیار آسان است که تنها به کاری فکر کنید که در لحظه وظیفه انجام آن را دارید و اگر بخواهم صادقانه بگویم من هر مسابقه تنها به اجرای بهترین عملکرد ممکن فکر می‌کنم و هر مسابقه من مطمئن می‌شوم که دارم بالاترین سطح خودم را به نمایش می‌گذارم.»

لوئیس همیلتون برای نهمین دور مسابقات فرمول یک آماده می‌شود
لوئیس همیلتون برای نهمین دور مسابقات فرمول یک آماده می‌شود

او ادامه می‌دهد: «چیزی که واقعا جالب است این است که ما می‌بینیم که چگونه ما با فراری رقابت می‌کنیم که سرعت بسیار خوبی دارند و راننده‌هایی مثل چارلز لکلرک، والتری بوتاس، سباستین فتل، مکس ورشتپن، کارلوس ساینز و بعضی راننده‌های دیگر عملکرد خوبی دارند و بسیار عالی رانندگی می‌کنند. به نظر من امسال از حیث رقابتی بودن راننده‌ها و کلاس عملکردشان از بهترین سال‌هایی بوده که دیده ام و به این معنی است که همه ما از جمله خودم باید سطح خود را بالا ببریم.»

همیلتون می‌گوید: «من از این چالش‌ها خوشم می‌آید و همانگونه که گفتم هر مسابقه به تنهایی برای من مهم است.»

همانطور که بسیاری می‌گویند رقابت قهرمانی امسال برای همیلتون بسیار آسان بوده اما خود همیلتون انتظار دارد تا فصل بعد این رقابت بسیار سخت تر باشد.

*بیشتر بخوانید

*راننده تیم فراری از اعتماد بین هم تیمی‌اش می‌گوید

او در این باره گفته «فصل بعد بسیار سخت خواهد بود تا رقیب‌هایمان را شکست دهیم ولی غیر ممکن نخواهد بود همانگونه که امروز و در سوچی نشان دادیم.»

وارد کانال آپارات ما شوید تا ویدیوهای بیشتر را ببینید کانال تلگرام رو از دست ندید خبرهای بیشتری براتون داریم
برچسب ها
تخت گاز خودرو
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج