ال‌جی یکی از بهترین ویدئو پروژکتورهای دنیا را معرفی کرد

به گزارش گروه برترین‌ها مجله تک؛ ال‌جی به تازگی یکی از بهترین ویدئو پروژکتورهای دنیا را برای نمایش محتوای کیفیت بالا در منازل معرفی کرده است. ال جی قرار است در نمایشگاه IFA 2019 این پروژکتورها را برای بازدید عمومی رونمایی کند.

شاید بسیاری از کاربران راهکاری به جز تلویزیون را به عنوان نمایش‌‍‌دهنده محتوای چند رسانه‌ای برای منزل و یا محیط کار خود در نظر نداشته باشند. اما اگر کمی در این مورد دست به دامن خلاقیت شویم شاید ویدئو پروژکتورهای باکیفیت بتوانند تجربه بسیار خوبی باشند.

ویدئو پروژکتورها می‌توانند مزایای بسیار زیادی نسبت به تلویزیون‌ها داشته باشند که از جمله آنها می‌توانیم به عدم نیاز به جا و مکان بزرگ برای نصب، حمل و نقل آسان، وزن بسیار کمتر در مقایسه با تلویزیون‌ها به خصوص در ابعاد بزرگ و غیره اشاره کرد.

در مقابل ممکن است که اگر شما نوع باکیفیت و گران قیمت آنها را انتخاب نکرده باشید، نمایش محتوا با آن پارامترهایی که تصور می‌کنید همراه نباشد.

البته این قضیه همیشه صادق نیست و با پیشرفت فناوری تابش پروژکتورها، امروزه محصولاتی خلق شده‌اند که می‌توانند تجربه و سطح بسیار بالاتری از کیفیت را به کاربران ارائه دهند.

تهیه ویدئو پروژکتورهایی با رزولوشن خروجی تصویر 4K

به تازگی این امکان هم به وجود آمده که بتوان ویدئو پروژکتورهایی با رزولوشن خروجی تصویر 4K را در بازار تهیه کرد.

محصول CineBeam یکی از این دسته پروژکتورهاست که شرکت ال‌جی به تازگی معرفی کرده و می‌تواند از تابنده‌های LED خود برای تابش محتوا روی صفحه استفاده کرده و تجربه متفاوتی از نمایش تصویر را در اختیار کاربران قرار دهد.

ال‌جی یکی از بهترین ویدئو پروژکتورهای دنیا را معرفی کرد
ال‌جی یکی از بهترین ویدئو پروژکتورهای دنیا را معرفی کرد

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید با استفاده از این محصول دیگر نیاز به جای دادن صفحه بزرگ تلویزیون در دکوراسیون منزل نیست.

به راحتی می‌توان پرده نمایش را در محلی نزدیک به سقف منزل نصب کرد و تنها زمانی که نیاز باشد آن را باز نموده و محل نمایش محتوا را ایجاد کرد.

*بیشتر بخوانید

*فناوری نانو ذرات نسخه Super Vision از انسان‌ها می‌سازد!

در این حالت وجه زیبایی منزل نیز حفظ شده و می‌توانید به راحتی حتی برای آن نقطه از دیوار منزل که قرار بودن پشت نمایشگر مخفی شود، برنامه‌ریزی کنید!

این پروژکتور توانایی تولید ابعادی معادل 90 تا 120 اینچ را دارد و این کار با تنظیم ریموت کنترلی که برای دستگاه ارائه شده ممکن است.

ال‌جی قرار است در نمایشگاه IFA 2019 این پروژکتورها را برای بازدید عمومی رونمایی کند و مسلماً در آن نمایشگاه می‌توانیم به کیفیت واقعی نمایش تصور در آنها پی ببریم.

شاید تجربه‌ آینده نمایشگر در منازل و بسیاری مواقع و مکان‌ها، همین تابش محتوا به وسیله پروژکتورها باشد.

برچسب ها
ویدئو پروژکتور ال‌جی
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج