بازی God of War برای سیستم بازها عرضه خواهد شد

به گزارش گروه بازی مجله تک | کارگردان بازی God of War احتمال عرضه نسخه PC بازی God of War وجود دارد.

به تازگی خبری غافلگیرکننده‌ای از بازی جدید کوجیما پروداکشنز(Death Stranding) منتشر شد، مبنی بر اینکه استدیو ۵۰۵ Games نسخه PC بازی را در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد کرد.

با توجه مبلغ سرسام‌آوری که سونی صرف تبلیغات بازی کرده و همکاری Guerrilla Games(استدیو زیر مجموعه سونی) در ساخت این عنوان و استفاده از موتور بازی‌سازی Decima( موتور اختصاصی Guerrilla Games) و همینطور هزینه انتشار بازی؛ بسیاری براین‌باور بودند که Death Stranding عنوانی در انحصار پلی‌استیشن خواهد بود.

با توجه به تایید این خبر از سوی کوجیما پروداکشنز، برای بسیاری از افراد این پرسش پیش آمده که آیا دیگر عنوانی سونی نیز برای دیگر پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد؟

هنوز هیچ خبری به طور رسمی تایید نشده اما، کوری بارلوگ(کارگردان God Of War)ساخت نسخه PC بازی God of War را به ضمنی تایید کرده‌است.

بازی God of War برای سیستم بازها عرضه خواهد شد
بازی God of War برای سیستم بازها عرضه خواهد شد

هنگامی که در صفحه رسمی توئیتر از وی درباره عرضه نسخه pc بازی سوال شد او پاسخ داد که با این نظر موافق است اما در نهایت این سونی است که تصمیم نهایی را می‌گیرد، وی همچنین افزود که فکر نمی‌کند که بتواند هم‌اندازه کوجیما در این تصمیم تاثیرگذار باشد.

با توجه به رقابت شدید کنسول‌ها و PC در صنعت گیم، بعید به نظر می‌رسد که ارتباط میان سونی وPC همانند مایکروسافت و PC پیش رود.

متن دقیق توئیت کوری بارلوگ اینگونه است:”راستش، خیلی خوش‌حال می‌شم ولی متاسفانه اخذ این تصمیم از توانایی من خارجه، چیزی که از روز روشن‌تره اینکه من کوجیما نیستم.”

*بیشتر بخوانید

*بازی Overwatch 2 چه زمانی به دست گیمرها می‌رسد؟

نظر شما چیست؟ باتوجه به عرضه نسخه رایانه‌های شخصی Death Stranding، آیا شاهد عرضه دیگر عناوین انحصاری سونی برای رایانه شخصی خواهیم بود؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

وارد کانال آپارات ما شوید تا ویدیوهای بیشتر را ببینید کانال تلگرام رو از دست ندید خبرهای بیشتری براتون داریم

منبع: gamingbolt

برچسب ها
بازی کنسول بازی
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج