بازی Gears 5 در تازه ترین حضور خود ۳ میلیون نسخه فروخت

گزارش گروه بازی مجله تک؛ بازی Gears 5 به تازگی عرضه شده و توانسته است تحسین منتقدین و بازی‌بازان را برانگیزد. اکنون در پی این موفقیت‌ها شاهد عملکرد شگفت‌انگیز آن در هفته‌ی اول انتشار هستیم.

بازی Gears 5 توانسته است در هفته‌ی اول انتشار و در هر دوی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان، تعداد ۳ میلیون بازی‌باز را جذب کند. این رقم چیزی معادل دو برابر تعداد بازی‌بازان Gears 4 در زمان عرضه‌ آن است.

پیش از این رکورد تعداد بازی‌باز از آن بازی Halo 4 بود و از سال ۲۰۱۲ تاکنون، شرکت مایکروسافت چنین آمار شگفت‌انگیزی را به خود ندیده است.

بدون شک Gears 5 یک شروع موفقیت‌آمیز را داشته است و به طور حتم هر دوی شرکت‌ مایکروسافت (Microsoft) و استودیوی کوالیشن (Coalition) از این موضوع راضی هستند.

بازی Gears 5 در تازه ترین حضور خود ۳ میلیون نسخه فروخت
بازی Gears 5 در تازه ترین حضور خود ۳ میلیون نسخه فروخت

سرویس گیم پس؛ راز موفقیت بازی Gears 5

لازم به ذکر است که سرویس «گیم پس» می‌تواند یکی از دلایل این موفقیت باشد و همان‌طور که مطلع هستید، این سرویس در زمان انتشار Gears of War 4 در دسترس نبود.

شرکت مایکروسافت در حقیقت اظهار داشته است که این بازی بهترین عملکرد را به منظور عرضه برروی سرویس گیم پس و فروشگاه استیم، در پلتفرم رایانه‌های شخصی از خود بر جای گذاشته است.

اگرچه که در ابتدا این مجموعه به منظور انتشار برروی کنسول‌های سری اکس‌باکس برنامه‌ریزی شده بود ولی بسیاری از بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی مشتاق تجربه‌ آن هستند.

*بیشتر بخوانید

*بازی GreedFall دست کاربران را برای انتخاب باز گذاشته است

بازی Gears 5 در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

وارد کانال آپارات ما شوید تا ویدیوهای بیشتر را ببینید

کانال تلگرام رو از دست ندید خبرهای بیشتری براتون داریم

برچسب ها
کنسول بازی
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج