بازی Gears 5 برای PC و Xbox One به زودی عرضه می‌شود

به گزارش گروه بازی مجله تک؛ روز گذشته استودیو The Coalition تایید کرد که مراحل ساخت بازی Gears 5 به پایان رسیده است و هم اکنون برای ارسال به فروشگاه‌ها آماده می‌شود.

البته تیم سازنده بازی تا روز عرضه این عنوان به بررسی و کشف مشکلات بازی خواهد پرداخت و احتمالا هم در روزهای اولیه انتشار بازی شاهد عرضه یک بروزرسانی برای رفع مشکلات بازی خواهیم بود.

راد فرگوسن رئیس استودیوی سازنده بازی گفت: من از طرف همه اعضای حاضر در  استودیو The Coalition می‌گویم که ما نمی‌توانستیم بیش از این برای اشتراک گذاشتن خبر تمام شدن مراحل ساخت Gears 5 با طرفدران در سراسر جهان هیجان‌زده‌تر باشیم.

من می‌خواهم از تمام افراد تیم سازنده که برای طرفدارانمان و با همه توانش تلاش کردند، تشکر کنم و همچنین همه ما امیدواریم که شما هم به اندازه ما برای تجربه Gears 5 اشتیاق داشته باشید.

ما در طول روند ساخت این بازی بیش از هر زمان دیگری در تاریخ این فرنچایز ریسک کرده‌ایم و در این مسیر سخت همواره به شعارمان یعنی شعار “اگر می‌خواهی به جای دوری بروی، گروهی برو” پایبند بوده‌ایم.

بازی Gears 5 برای PC و Xbox One به زودی عرضه می‌شود
بازی Gears 5 برای PC و Xbox One به زودی عرضه می‌شود

*بیشتر بخوانید

*استودیوی هیزلایت از فروش ۲ میلیون نسخه بازی A Way Out خبر داد

لیست اچیومنت‌های بازی Gears 5 منتشر شد

همچنین در ادامه نیز لیست اچیومنت‌های این بازی نیز منتشر شد. در این لیست آیتم‌های مختلفی وجود دارد و ابعاد مختلف بازی را نیز پوشش می‌دهد و کاربر برای گرفتن این اچیومنت‌ها باید به تجربه بخش‌های بخش داستانی، حالت بازی Horde و Versus و  همچنین حالت جدید Escape بپردازد.

لیست کامل این اچیومنت‌ها در وب سایت Xbox در دسترس است. بازی Gears 5 در روز 10 ماه سپتامبر (۱۹ شهریور ۱۳۹۸) بر روی PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

برچسب ها
Achievements Game Making Games Gears 5 Items reviews Rod Ferguson shop آیتم اچیومنت‌ها بازی Gears 5 بررسی راد فرگوسن ساخت بازی فروشگاه
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج