بازی Final Fantasy 14 دنباله‌دار نخواهد بود

به گزارش گروه بازی مجله تک؛ بازی Final Fantasy 14 ، طبق گفته‌های سازندگان آن دنباله‌ای برای این سری دیده نشده است.

سری Final Fantasy همیشه جزو مجموعه‌های محبوب هواداران سبک نقش‌آفرینی بوده است. این سری تا نسخه‌ سیزدهم گیم‌پلی سبک شرقی یعنی مبارزات نوبتی را در پیش گرفته بود و با انتشار نسخه‌ی پانزدهم، راه خود را از تاریخ خود جدا کرد.

در این میان ولی نسخه‌ چهاردهم این سری است که به کلی مسیری جداگانه را در پیش گرفته است و کاملا به صورت آنلاین دنبال می‌شود.

برخلاف دیگر نسخه‌های این سری، شماره‌ چهاردهم سری Final Fantasy در سبک MMO RPG (نقش‌آفرینی آنلاین در مقیاس بزرگ) منتشر شد و توانست با موفقیت چشمگیری نیز روبرو شود.

اکنون اگر منتظر دنباله‌ای بر Final Fantasy 14 هستید، متاسفانه باید گفت که سازندگان این بازی اصلا قصد ندارند تا به دنبال نسخه‌ جدیدی در این سبک بروند.

بازی Final Fantasy 14 دنباله‌دار نخواهد بود
بازیFinal Fantasy 14 دنباله‌دار نخواهد بود

تقویت پشتیبانی بازی Final Fantasy 14

طی یک مصاحبه، سازندگان بازی Final Fantasy 14 بیان کرده‌اند که به دلیل تعهد بالای شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به بازی Final Fantasy 14 و ایده‌های زیادی که تیم سازنده برای آینده‌ی این بازی در ذهن دارد، فعلا به سراغ نسخه‌ بعدی Final Fantasy 14 نخواهند رفت و به پشتیبانی از این بازی ادامه خواهند داد.

همچنین آنان بیان کردند که اسکوئر انیکس در حال مذاکره با مایکروسافت برای آوردن این بازی برروی اکس‌باکس است. کارگردان بازیFinal Fantasy 14 بیان کرده است که از روند پیشروی بازی بسیار راضی است و مسابقات و رویدادهای جدیدی که در بازی برگزار می‌شوند، باعث شده تا بازی‌بازان به سرعت قدرت بیشتری کسب کرده و ماموریت‌های سخت‌تری را انجام دهند.

به تازگی بسته‌الحاقی جدیدی برای این بازی عرضه شد و ۱۶ میلیون بازیکنی که این نسخه دارد را دوباره وارد داستان اصلی Final Fantasy 14 کرد.

با این بسته‌ الحاقی شاهد اضافه شدن شغل‌های جدید، نژادهای جدید و موارد بسیار دیگری بودیم که همگی باعث شدند بازیFinal Fantasy 14 بیش از پیش به دل هوادارن خود نشسته و حتی سیل عظیمی‌از بازی‌بازان جدید را به سمت خود جذب کند.

در نهایت، با این که شاهد ادامه‌ Final Fantasy 14 نخواهیم بود ولی می‌توان منتظر نسخه‌ بازسازی شده‌ی شماره هفتم این سری در سال ۲۰۲۰ باشیم.

*بیشتر بخوانید

*امکان عرضه بازی Super Mario Sunshine برای کنسول Nintendo Switch

بازی Final Fantasy 14: Shadowbringers در تاریخ ۱۱ تیر ماه (دوم جولای) برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

برچسب ها
بازی کنسول بازی
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج