نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی تجهیزات مخابراتی آغاز به کار کرد

به گزارش گروه برترین‌ها مجله تک | نمایشگاه دائمی ‌حمایت از تولید داخل همراه اول امروز با حضور دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران رسماً آغاز به کار کرد.

امروز شنبه ۱۳ مهرماه باحضور فرامرز رستگار دبیر و عضو هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران، نمایشگاه دائمی‌حمایت از تولید داخل اپراتور اول در برج همراه آغاز به کار کرد.

بر اساس این گزارش، همراه اول به عنوان بزرگ‌ترین حامی‌شرکت‌های تولیدکننده داخلی و ارائه دهندگان محصولات بومی، در راستای سیاست‌های تبیین شده در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت صمت، اقدام به برگزاری نمایشگاه دائمی‌حمایت از تولید داخل کرده است.

نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی تجهیزات مخابراتی آغاز به کار کرد
نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی تجهیزات مخابراتی آغاز به کار کرد

تسهیل تعاملات با تولیدکنندگان در نمایشگاه

در این نمایشگاه علاوه بر تجهیزات passive شبکه که امکان تولید آن در داخل وجود دارد، محصولات و خدمات مورد نیاز بخش‌های فنی شبکه نیز ارائه خواهد شد.

به این ترتیب تامین کنندگان تجهیزات و محصولات و راه کارهای مخابراتی قادر خواهند بود با حضور در این نمایشگاه، نسبت به ارائه محصولات خود یا انجام مذاکرات فنی و معرفی خود اقدام کنند.

این فضا با هدف تسهیل تعاملات با تولیدکنندگان، افزایش شفافیت‌ها، آماده سازی محیط رقابتی و حمایت از شرکت‌های نوپا در کنار شرکت‌های باسابقه، در راستای هدفمندسازی تولید و فعالیت‌های پژوهشی مبتنی بر نیاز بازار راه اندازی شده است.

*بیشتر بخوانید

*پوست مصنوعی هوشمند ساخته شد

گفتنی است همراه اول در سالیان اخیر ضمن پایبندی کامل به مصوبه ۱۶۳ کمیسیون تنظیم مقررات، رتبه برتر استفاده حداکثری از منابع و مهارتهای ایرانی را به خود اختصاص داده است.

https://www.aparat.com/majaletech” icon=”” target=”false” nofollow=”false”] وارد کانال آپارات ما شوید تا ویدیوهای بیشتر را ببینید[/button] کانال تلگرام رو از دست ندید خبرهای بیشتری براتون داریم

برچسب ها
برترین ها نمایشگاه پ
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج