بازی Death Stranding در انحصاری پلی استیشن 4

به گزارش گروه بازی مجله تک؛ بازی Death Stranding را می‌توان یکی از بازی‌های موردانتظار سال 2019 دانست که تنها برای پلی استیشن 4 توسط استودیو کوجیما تحت توسعه قرار دارد.

به تازگی در توییتر تصویر پوستر Death Stranding منتشر شد که روی آن جمله انحصاری پلی استیشن 4 به زبان آلمانی درج شد.

اوایل ماه آگوست بود که گزارش شد بازی انحصاری پلی استیشن 4 Death Stranding هیدئو کوجیما دیگر انحصاری این کنسول نیست و به دیگر پلتفرم‌ها هم خواهد آمد.

حتی پس از آن وب سایت پلی استیشن سونی استرالیا Death Stranding را از فهرست انحصاری‌ها حذف کرد اما به نظر می‌رسد باری دیگر این بازی به فهرست بازگشت.

بازی Death Stranding در انحصاری پلی استیشن 4
Death Stranding در انحصاری پلی استیشن 4

این پوستر در سالن نمایشگاه گیمزکام 2019 مشاهده شده و باید انتظار داشت که صحت داشته باشد. با این حال سونی یا کوجیما خبر را تایید یا تکذیب نکردند تا مشخص شود آیا Death Stranding آیا علاوه بر PS4 به دیگر پلتفرم‌ها خواهد رسید یا خیر.

ماه گذشته استودیو Kojima Productions تصویر باکس آرت Death Stranding را آشکار کرد. در روی باکس خرده فروشی این بازی جمله انحصاری پلی استیشن 4 ذکر شد. مدتی بعد گزارشی انتشاریافت که نشان می‌داد بازی Death Stranding برای رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

تاکنون تریلرها و اطلاعات بسیاری از Death Stranding منتشر شد که باید آن را عنوان جذاب انحصاری PS4 محسوب کرد.

عنوانی که تجربه گیم پلی خوبی خواهد داشت و می‌تواند موردتوجه بازیکنان قرار گیرد. بازی مورد اشاره با حضور بازیگران مطرح‌هالیوودی بوده و در 8 نوامبر امسال یا 17 آبان 98 برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

*بیشتر بخوانید

*کراس‌پلی بازی PUBG در PS4 و Xbox One ایجاد می‌شود

انتظار داریم بزودی سونی عناوین انحصاری جدیدی را برای کنسول پلی استیشن 4 معرفی کند تا انتشار Death Stranding برای سایر پلتفرم‌ها ناراحتی طرفداران را به دنبال نداشته باشد.

برچسب ها
بازی پلی استیشن 4 کنسول بازی
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج