ولگرد ساحلی نمادی از سبک زندگی بی قانون است+تریلر فیلم

به گزارش گروه لنز+ مجله تک، ولگرد ساحلی داستان یک مرد سرکش به نام “مونداگ” است که سبک خاص زندگی خود را پیش گرفته و در این راه اتفاقات مختلفی را تجربه می‌کند.

آیلا فیشر و متیو مک‌کانهی در فیلم بعدی‌هارمونی کوراین تحت عنوان «Beach Bum» همبازی می‌شوند. امتیاز ساخت این فیلم کمدی در جشنواره کن امسال خریداری شد.

خط اصلی داستان روایتگر ماجرای بدبیاری‌های شخصیتی عصیانگر، سرکش و دوست‌داشتنی به نام «مونداگ» (مک‌کانهی) است. فیشر بازیگر ۴۱ ساله استرالیایی که بازی در فیلم‌های معروفی مانند «گتسبی بزرگ» و «اکنون مرا می‌بینی» را در کارنامه دارد نقش همسر مک‌کانهی را در این پروژه سینمایی ایفا می‌کند.

کوراین که سبک منحصر به فردش در فیلمسازی زبانزد است و با فیلم جنایی «تعطیلات بهاری» (Spring Breakers) این موضوع را به اثبات رساند، فیلمنامه فیلم جدیدش را به تنهایی نوشته است. «تعطیلات بهاری» سال ۲۰۱۳ در سینماهای امریکا اکران شد و از آن زمان به بعد، کوراین هیچ پروژه‌ای را کارگردانی نکرده بود.

ولگرد ساحلی نمادی از سبک زندگی بی قانون استولگرد ساحلی نمادی از سبک زندگی بی قانون است
ولگرد ساحلی نمادی از سبک زندگی بی قانون است

بودجه فیلم ولگرد ساحلی

این نویسنده و کارگردان ۴۴ ساله امریکایی فیلم قبلی‌اش را با بودجه پنج میلیون دلار و با بازی جیمز فرانکو مقابل دوربین برد اما با کسب ۳۱ میلیون دلار فروش جهانی به یکی از فیلم‌های مستقل موفق گیشه همان سال تبدیل شد.

فیشر سال گذشته سه فیلم شامل «برادر گریمسبی»، «چشم و هم‌چشمی‌ با جونزها» و «حیوانات شب‌زی» تام فورد را بر پرده سینماها داشت.

*بیشتر بخوانید

*مردان سیاه پوش در قسمت سوم گم شدند!

مک‌کانهی ۴۷ ساله بعد از دریافت تنها جایزه اسکار کارنامه‌اش برای بازی در «باشگاه خریداران دالاس» و همچنین اجرای درخشانش در نقش شخصیت راس کول در فصل نخست سریال «کارآگاه حقیقی»، نتوانسته به موفقیت قابل توجهی در انتخاب نقش‌های بعدی‌اش دست یابد.

او امسال، نسخه سینمایی «برج تاریک» استیون کینگ را بر پرده سینما داشت که با شکست روبرو شد.

برچسب ها
Coastal Stray Ile Fisher Lawless Lifestyle Matthew McCanny Movie 2019 Movie Download Movies آیلا فیشر بی قانون دانلود فیلم سبک زندگی فیلم فیلم ۲۰۱۹ متیو مک‌کانهی ولگرد ساحلی
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج