شورولت و ادای احترام به اسطوره مسابقات درگ و محصولی جدید

به گزارش گروه خودرو مجله تک | جان فورس اوایل سال جاری صد و پنجاهمین مسابقه فانی کار را برنده شد و شورولت نیز با معرفی شورولت کوپو جان فورس ادیشن ادای احترامی به این اسطوره مسابقات درگ داشته است.

کوپو کامارو جان فورس ادیشن 2020 که در نمایشگاه SEMA معرفی می‌شود خودرویی تک دستگاهی بوده و از بدنه‌ای دو رنگ با عناصر قرمزرنگ و گرافیک پرچم آمریکا روی کاپوت استفاده کرده است.

محصول جدید شورولت همچنین کاملاً متمایز است زیرا نشان فورس روی کاپوت، داشبورد، صندلی و گلگیرهای عقب به چشم می‌خورد.

این خودروساز آمریکایی به جزئیات زیادی اشاره نکرده اما گفته که پلاک هویت کوپو فورس 2020 روی خودرو نصب شده و ماه ژانویه در حراجی برت جکسون حضور خواهد یافت. عواید حاصل از فروش این خودرو نیز به مدارس تعلق خواهد گرفت.

فورس در بیانیه‌ای گفته است: «این یک کوپو کامارو با ظاهر فوق‌العاده است و من از کمک به طراحی این خودرو لذت برده‌ام. کوپو کامارو قبلاً خودروی نیرومندی بوده اما این یکی خاص‌تر است زیرا از سایرین پشتیبانی خواهد کرد و به آن بسیار اعتقاد دارم.»

شورولت و ادای احترام به اسطوره مسابقات درگ و محصولی جدید
شورولت و ادای احترام به اسطوره مسابقات درگ و محصولی جدید

سوپرشارژر مگنوسان شورولت کامارو جدید

اما کوپو کامارو را می‌توان به پیشرانه‌ 350 اصلاح شده‌ای مجهز کرد که دارای سوپرشارژر مگنوسان و همچنین سرسیلندر جدید LSX-SC است.

مشتریان همچنین می‌توانند پیشرانه‌ی تنفس طبیعی 427 با پکیج مسابقه‌ای را سفارش دهند. این پکیج شامل قطعات فیبر کربنی، دو باتری و کوپلینگ با تعویض سریع برای پیشرانه سوپرشارژردار می‌باشد.

تنها 69 دستگاه از کوپو کامارو تولید خواهد شد و با طیف متنوعی از رنگ‌ها شامل طرح جدید مشکی و نقره‌ای الهام گرفته از مدل جان فورس ادیشن در دسترس خواهند بود.

مشتریان این خودرو همچنین می‌توانند 7 رنگ هریتیج برگرفته از رنگ‌های کامارو 1969 را سفارش دهند.

شورولت و ادای احترام به اسطوره مسابقات درگ و محصولی جدید
شورولت و ادای احترام به اسطوره مسابقات درگ و محصولی جدید

*بیشتر بخوانید

*هوایرا رودستر پاگانی خودروی تیونینگ شده مسابقه‌ای

شورولت جدای از کوپو کامارو طیف دیگری از خودروهای سفارشی را در SEMA به نمایش خواهد گذاشت که از جمله آن‌ها می‌توان به سیلورادو 2500 HD کارهارت ادیشن، کامارو LT1 کانورتیبل کانسپت، سیلورادو میدنایت ادیشن، کلرادو ZR2 2021 و چندین دستگاه کوروت اشاره کرد.

وارد کانال آپارات ما شوید تا ویدیوهای بیشتر را ببینید کانال تلگرام رو از دست ندید خبرهای بیشتری براتون داریم

منبع: پدال

برچسب ها
تیونینگ خودرو
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج