شرکت SAP آلمان و اپل ساخت اپلیکیشن‌های کسب و کار را آغاز کردند

به گزارش گروه کسب‌و‌کار مجله تک؛ شرکت SAP آلمان که در زمینه ساخت نرم‌افزارهای کسب و کار فعالیت دارد، همکاری خود را با شرکت اپل در زمینه ساخت اپلیکیشن‌های کسب و کار آغاز کرد.

این دو شرکت تصمیم گرفتند که به کاربران در توسعه اپلیکیشن‌های کسب وکار کمک کنند و این توسعه با کمک فناوری یادگیری ماشین اپل صورت می‌گیرد.این کار با استفاده از واقعیت مجازی امکان‌پذیر خواهد بود. می‌توان از آیفون یا آی‌پد برای انجام برخی از امور مربوط به کسب وکار مانند محاسبه دقیق موجودی قفسه‌ها در فروشگاه یا تعمیرات ماشین آلات استفاده کرد.

همکاری شرکت‌های اپل و SAP آلمان از سال 2016 آغاز شد.این دو شرکت در آن سال تصمیم گرفتند که با همکاری یکدیگر خطوط تولید را با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل مدیریت کنند و به همین خاطر باید اپلیکیشن‌ها را بازطراحی و بازسازی می‌کردند. این خطوط شامل منابع انسانی و مدیریت هزینه بود. قرار بود که این اپلیکیشن‌ها روی سیستم عامل iOS اجرا شود.

اپلیکیشن‌های ویژه اپل شرکت SAP آلمان

اپلیکیشن‌هایی که آماده شدند، از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مخصوص دستگاه‌های شرکت اپل بودند، اکنون اتحاد بین این دو شرکت و مرزهای همکاری را گسترش داده‌اند و قصد دارند اپلیکیشن‌های جدید را برای کامپیوترهای مک شرکت اپل هم توسعه دهند.

فناوری یادگیری ماشین اپل امکان ساخت و طراحی اپلیکیشن‌های سفارشی روی پلتفرم لئوناردوی SAP را فراهم کرده است.

شرکت SAP آلمان و اپل ساخت اپلیکیشن‌های کسب و کار را آغاز کردند
شرکت SAP آلمان و اپل ساخت اپلیکیشن‌های کسب و کار را آغاز کردند

تیم کوک، مدیرعامل اپل، گفت: «در زمینه اپلیکیشن‌های کسب و کار، مسیر طولانی را پشت سر گذاشته‌ایم ولی راه زیادی برای رشد و پیشرفت پیش ‌رو داریم. داشتن این موضوع به ما امید حرکت و تلاش می‌دهد. ما باید تمام تلاش خود را برای رشد این مسیر بکنیم و اعتقاد من این است که می‌توانیم به موفقیت‌های خوبی در این زمینه دست یابیم.»

*بیشتر بخوانید

*مایکروسافت نیازهای افراد ناتوان را رفع می‌‌کند

SAP در چند سال گذشته خود را با خواسته‌ها و نیازهای کاربران وفق داده است و به همین خاطر توانسته است که به موفقیت‌های بزرگی برسد. یکی از این موفقیت‌ها، همکاری با شرکت‌های بزرگی همچون اپل است، این شرکت در زمینه ساخت برنامه‌های تجاری فعالیت دارد.

لینک کوتاه اشتراک گذاری  http://yon.ir/CDS0J

برچسب ها
App apple Business commerce iPad Iphone SAP software Technology آیپد آیفون اپل اپلیکیشن تجارت فناوری کسب‌وکار نرم‌افزار
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج