شرکت AUO تلویزیون فوق پیشرفته با رزولوشن 8K را عرضه کرد

به گزارش گروه برترین‌ها مجله تک؛ شرکت AUO یکی از سازندگان صفحه نمایش‌ها و تولیدکننده اصلی پنل‌ها در جهان است، به تازگی از اولین صفحه نمایش یا به عبارتی تلویزیون 85 اینچی 8K خود رونمایی کرده است.

اکنون که پیشرفت نمایشگرها و تلویزیون‌های 8K روز به روز در حال افزایش است AUO نیز تلویزیون 85 اینچی خود را معرفی کرده است. این مدل از عملکردی پیشرفته بهره برده  و تصاویری دقیق، پر نور و واضح را در اختیارمان قرار خواهد داد.

این مدل از رزولوشن 4320×7680 بهره برده است. از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به پشتیبانی از استانداردهای HDR اشاره کرد.

در این مدل حداکثر میزان روشنایی 2000 نیست در نظر گرفته شده است. این مدل برای شرکت خاصی ارائه و ساخته نشده است. قیمت این مدل هنوز مشخص نیست اما نباید انتشار قیمت ارزانی را داشته باشیم.

شرکت AUO تلویزیون فوق پیشرفته با رزولوشن 8K را عرضه کرد
شرکت AUO تلویزیون فوق پیشرفته با رزولوشن 8K را عرضه کرد

شرکت AUO پنل نمایشگر FALD عرضه می‌کند

در واقع شرکت AUO هم تصمیم گرفته تا در زمینه نمایشگرها خودی نشان دهد و محصول منحصربه فرد و پیشرفته خود را تولید کند. این مدل علاوه بر قابلیت‌های ذکر شده از یک سیستم نوردهی Full-Area Local Dimming بهره برده که در تمام تلویزیون شاهد این نورپردازی در صفحه خواهیم بود که تصاویری درخشان را ارائه خواهد کرد.

در واقع پنل این نمایشگر FALD خواهد بود و شاید همین موضوع باعث گران تر شدن این محصول جدید AUO شود.

*بیشتر بخوانید

*ال‌جی یکی از بهترین ویدئو پروژکتورهای دنیا را معرفی کرد

هنوز جزییات بیشتری در این زمینه در اختیارمان قرار ندارد اما در آینده اطلاعاتی بیشتری در زمینه تلویزیون‌ها ویا به طور کلی نمایشگرهای 8K در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

برچسب ها
تلویزیون هوشمند نمایشگر
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج