اشکودا نسخه مجهز کراس‌اوور کامیک را معرفی کرد

به گزارش گروه خودرو مجله تک؛ اشکودا پس از معرفی نسخه مونت کارلو برای اسکالا، حال تصمیم گرفته این نسخه مجهز و لوکس را برای کراس‌اوور کامیک نیز معرفی کند.

ماه‌ها پس از پایان عرضه اشکودا Yeti مونت کارلو، حال جانشین مستقیم آن از راه رسیده که تجهیزات استاندارد به مراتب بیشتری نسبت به قبل دارد و به عنوان نسخه پرچمدار کامیگ قلمداد می‌شود.

از جمله تغییرات بیرونی کامیک مونت کارلو نسبت به نمونه‌های استاندارد کامیگ، مجهز شدن به چراغ‌های LED و فریم مشکی براق در اطراف جلوپنجره است.

این تم مشکی رنگ در سپر و قاب آینه‌ها و همچنین روف راک سقف نیز دیده می‌شود. حتی نوشته SKODA نصب شده روی درب صندوق نیز در این مدل به رنگ مشکی است.

طراحی شیشه‌های دودی برای اشکودا کامیگ مونت کارلو

در ادامه اشکودا چراغ‌های عقب را نیز به صورت تمام LED در این نسخه نصب کرده و یک سانروف پانورامیک، شیشه‌های دودی عقب و دیفیوزر مشکی رنگ را برای کامیگ مونت کارلو طراحی کرده است.

اشکودا این کراس‌اوور کامپکت را به صورت استاندارد به رینگ‌هایی 17 اینچی تجهیز کرده، اما امکان نصب رینگ‌های 18 اینچی نیز برای آن وجود دارد.

*بیشتر بخوانید

*لندرور دیفندر شرکت تیونینگ چلسی‌تراک با تغییرات جدید وارد باز می‌شود

اشکودا برای ردیف جلوی کامیگ مونت کارلو، صندلی‌های اسپرت با پشت سری‌های یکپارچه با قابلیت تنظیم ارتفاع و تودوزی ویژه را درنظر گرفته است.

اشکودا تریم قرمز رنگی را برای تودوزی صندلی‌ها و دوخت دور فرمان طراحی کرده که ترکیب آنها با تودوزی مشکی رنگ کابین، حس و حال اسپرتی را به سرنشینان القا می‌کند.

اشکودا نسخه مجهز کراس‌اوور کامیک را معرفی کرد
اشکودا نسخه مجهز کراس‌اوور کامیک را معرفی کرد

درست همانند اسکالا مونت کارلو، درون کابین این خودرو هم یک سیستم نورپردازی قرمز رنگ دیده می‌شود که آن را نسبت به نسخه‌های پایین‌تر خود متمایز کرده است.

همچنین وجود پدال‌های آلومینیومی، تودوزی مشکی رنگ سقف، دریچه‌های کرومی سیستم تهویه و کف پایی‌های جدید از جمله المان‌هایی هستند که باعث تمایز و برتر جلوه کردن این نسخه کامیک نسبت به تریم‌های ارزانتر خود شده است.

اشکودا قصد دارد که فروش این خودرو را در سه ماه آخر سال جاری میلادی آغاز کند، اما پیش از آن طی هفته آینده آن را در نمایشگاه فرانکفورت نمایش می‌دهد.

برچسب ها
اشکودا
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج