درآمد 3 میلیارد دلاری برای بازی موبایلی Pokémon GO

به گزارش گروه بازی مجله تک؛ بازی Pokémon GO به واسطه محتویات جدیدی که به صورت مداوم در اختیار مخاطبان خود قرار داده در چند ماه گذشته با تجدید حیاتی کامل مواجه شده است.

اکنون نیز مشخص شد که این بازی موبایلی در آگوست 2019، بهترین ماه خود را از منظر درآمدزایی از زمان سپتامبر 2016 سپری کرده است.

دنیل احمد تحلیل‌گر صنعت بازی در توییتر خود اطلاعاتی از عملکرد تجاری عناوین موبایلی به اشتراک گذاشت که طی آن کاشف به عمل آمد بازی واقعیت افزوده کمپانی Niantics و the Pokemon Company در ماه آگوست 2019، از زمان سپتامبر 2016 بهترین عملکرد تجاری خود را داشته است.

*ّبیشتر بخوانید

*شخصیت Captain America بازی Avengers کاراکتری قدرتمند

علاوه ‌بر این که رشد این عنوان در سال جاری بسیار قدرتمند بوده، به‌روزرسانی‌های اخیر و محتویات جدید عرضه شده دست به دست فرمول تیم سازنده داده تا تمامی مخاطبان را برای تجربه بازی در تابستان ترغیب کند و بدین ترتیب صرف هزینه در بازی نیز افزایش یافته است.

به گفته دنیل احمد، اکنون بازی Pokémon GO در مسیر رسیدن به مجموع درآمد 3 میلیارد دلاری قرار گرفته و چیزی به عبور از آن باقی نمانده است. مجموع فروش 3 میلیارد دلاری معادل فروش 50 میلیون نسخه‌ای یک بازی 60 دلاری محسوب می‌شود.

عنوان واقعیت افزوده Pokémon GO برای دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

برچسب ها
بازی Pokémon GO
اطلاعات بیشتر
سایت خبری مجله تک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجله تک

به کانال ما بپیوندید و اخبار دسته اول تکنولوژی را قبل از همه مشاهده کند

جوین خروج